Par Estera Development

Estera Development ir nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmums, kas koncentrējas uz dzīvojamo māju apbūvi Rīgā un tās Pierīgā. Laikā no 2016. līdz 2019. gadam uzņēmums veiksmīgi realizējis un pārdevis 250 ekonomiskā segmenta dzīvokļus, kas galvenokārt kalpoja par izvēli jaunajām ģimenēm un citiem savu pirmo mājvietu pircējiem. 2021. gadā uzņēmums pabeigs savu nākamo 179 dzīvokļu projektu. Kompānijai ir attīstības plāni vairāk kā 1700 dzīvokļu realizēšanā, kurus plānots īstenot laika posmā no 2022. līdz 2027. gadam.

 

"Rīgā mēs saskatām ievērojamu pieprasījumu pēc īpašumiem par pieejamām cenām, ar labu projektu, kas pielāgots vietējo iedzīvotāju vajadzībām. Īpašu uzmanību pievēršam dizainam, izmantojot vadošo vietējo un starptautisko arhitektu, kā arī pieredzējušu telpu plānošanas speciālistu pakalpojumus, kuri darbojas viesnīcu sektorā. Ticam, ka ikvienam kvadrātmetram mūsu dzīvesvietās jābūt labi izplānotam un funkcionālam. Vēlamies izmantot materiālus un tehnoloģijas, kas atbilst mūsdienu standartiem un prasībām attiecībā uz kvalitāti, izturības un vides saudzēšanu, tajā pašā laikā var tikt nodrošināti mūsu klientiem par saprātīgu cenu. Tas īstenojams, rūpīgi saskaņojot projektētāju un būvniecības ekspertu darbu, kā arī nodrošinot detalizētu 3D modelēšanu. Ieguldām daudz pūļu mūsu būvniecības projektu kvalitātes kontrolē, vienmēr izmantojot labākos Skandināvijas būvniecības prakses kvalitātes standartus. Tas ir grūts darbs ‒ nodrošināt, lai viss labi funkcionē, bet mums patiesi patīk šis process, ja dienas beigās esam nonākuši pie laba rezultāta un mūsu klienti ir apmierināti ar savām jaunajām mājvietām. 

 

Savus projektus finansējam no pašu kapitāla fondiem, kā arī ar privāto līdzinvestoru palīdzību no Igaunijas un Apvienotās Karalistes. Lielākoties būvniecības projektu finansējumu nodrošina vadošās Latvijas bankas."

 

Ülo Adamson

Estera Development
Vadošais partneris