Mūsu partneri

SWECO

Sweco ir Skandināvijas vadošais dizaina un projektēšanas konsultēšanas uzņēmums, kura galvenā mītnes vieta atrodas Stokholmā, Zviedrijā.

www.sweco.se

Sarma & Norde

Sarma&Norde ir vadošā arhitektūras prakse Latvijā, kas pieder slaveniem arhitektiem Visvaldim Sarmam un Jānim Nordem. Kopš tā dibināšanas 1993. gadā, Sarma&Norde ir bijis arhitekts daudziem ievērojamiem projektiem Rīgā.

www.sarmanorde.lv

MARK Arhitekti

MARK Arhitekti projektēšanas biroju  2006. gadā dibināja Aleksejs Birjukovs, Jānis Sauka un Mārtiņš Ošāns un šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 20 profesionāļi. Jauna un dinamiska profesionāļu komanda ievieš tirgū mūsdienīgu arhitektūru un modernu pieeju projektēšanas procesam, īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējīgiem būvniecības risinājumiem.

www.mark.lv

Grupa93

Grupa93 ir Latvijas vadošais konsultāciju uzņēmums pilsētplānošanas un reģionālās attīstības jomā. Vairāk kā 20 gadu pastāvēšanas laikā, Grupa93 ir uzkrājusi vērienīgu pieredzi, strādājot ar vairāk kā 100 dažāda mēroga pašvaldībām, valsts iestādēm, uzņēmumiem un privātajiem zemes īpašniekiem, galvenokārt, Latvijā, kā arī Lietuvā, Igaunijā un Krievijā.

www.grupa93.lv

Reģionālie projekti

Reģionālie Projekti ir vadošais telpiskās plānošanas uzņēmums Latvijā. Tas kopš 1998. gada nodrošina profesionālu teritorijas plānošanu un stratēģiskās attīstības pakalpojumus gan valsts, gan privātā sektora uzņēmumiem.

www.rp.lv

Asteroid

Asteroid ir zīmolvedības un multi-dizaina kompānija. Asteroid izmanto “virsskata efektu”, līdzīgi kā astronauti Kosmosā, lai izstrādātu jēgpilnus zīmolus un novērtētu to radīto ietekmi. Atkāpjoties no ikdienas un ierastā, Asteroid caur multi-dizaina kompetencēm izceļ zīmola unikalitāti, padarot to saskatāmu arī citiem.

www.asteroid.lv

Arco Real Estate

Arco Real Estate ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā, kas savu darbību šeit uzsāka 1997. gadā. Uzņēmums sākotnēji bija daļa no Arco Real Estate grupas, kas iekļauta Tallinas Fondu biržā. Kopš 2017. gada Latvijas vienība kļuva neatkarīga , izpērkot uzņēmumam piederošās kapitāldaļas.

www.arcoreal.lv

Latio

Latio ir vadošā nekustamā īpašuma aģentūra Latvijā, kas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu. „Latio“ dibināts 1991. gadā.

www.latio.lv

BYPASS

BYPASS sniedz plašu ar būvniecību saistīto pakalpojumu klāstu: projektēšanu, būvuzraudzību, būvprojektu vadību, sniedz konsultācijas saistītas ar projektēšanu un būvniecību, kā arī nodrošina situācijas analīzi pirms darījuma veikšanas ar nekustāmo īpašumu.

bypass.lv

Kvadrum

Būvsabiedrība Kvadrum dibināta 2004. gadā. Uzņēmums lepojas daudz apmierinātiem klientiem, kuru uzdevumā veikta jaunu ēku būvniecība un esošu ēku rekonstrukcija, kā galvenos kritērijus izvirzot kvalitāti, profesionalitāti un augstu atbildības sajūtu par uzticētajiem darbiem, veicot galvenā būvuzņēmēja funkciju.

www.kvadrum.lv

PRO DEV

PRO DEV ir būvniecības uzņēmums, kas veiksmīgi apvieno arodprasmes ar mūsdienīgu pieeju būvniecības projektu plānošanā un izpildē. Uzņēmums 10 gadu darbības laikā ir realizējis ievērojamu skaitu objektu visā Latvijā.

www.prodev.lv

Būves un būvsistēmas

Gadu gaitā Būves un būvsistēmas kļuvis par atpazītu un cienījamu uzņēmumu, kas nodrošina būvuzraudzību, būvprojektu vadību, būvniecības konsultācijas, projektēšanas konsultācijas, tehnisko uzmērīšanu, būvniecības finansējuma izlietojuma uzraudzību un citus ar būvniecību saistītus pakalpojumus.

www.bbs.lv

BlueOrange

BlueOrange ir 2001.gadā Latvijā dibināta moderna tehnoloģiska banka, kas nodrošina finanšu, kreditēšanas un investīciju pakalpojumus privātajiem klientiem un korporatīvajiem uzņēmumiem. Banka savus pakalpojumus nodrošina Latvijā, Baltijas un Eiropas valstīs un ir orientēta uz nepārtrauktu inovatīvu risinājumu attīstību.

blueorangebank.com

Swedbank

Swedbank Latvia ir lielākā banka Latvijā, kuru gandrīz 1 miljons cilvēku un vairāk nekā 71 000 uzņēmumu izvēlējušies par savu partneri finanšu jautājumos. Swedbank ir tirgus līderis Latvijā hipotekāro kredītu nodrošināšanā vietējiem mājokļu pircējiem. Swedbank Latvia ir daļa no Swedbank grupas, Zviedrijā.

www.swedbank.lv

SEB

SEB Latvija ir daļa no SEB - vadošās Ziemeļvalstu banku un finanšu pakalpojumu grupas.

www.seb.lv

Luminor

Luminor ir 3. lielākais banku un finanšu pakalpojumu nodrošinātājs Baltijas banku tirgū, kura vairākuma akciju īpašnieks ir Blackstone - pasaulē vadošais alternatīvo ieguldījumu fonds, kas specializējas privātā kapitāla ieguldījumu fonda, kredīta un riska ieguldījumu fonda stratēģijās. Blackstone galvenā mītne atrodas ASV.

www.luminor.lv

NNIAA

Nacionālā nekustamo īpašumu attīstītāju alianse (NNĪAA) apvieno nozīmīgākos nozares dalībniekus, lai panāktu ilgtspējīgu nekustamo īpašumu nozares izaugsmi, vienoti to pārstāvētu valsts un pašvaldību līmenī, kā arī aktualizētu nekustamo īpašumu attīstītāju lomu Latvijas ekonomikā.

www.nniaa.lv